Śluby VIPów – jak wyglądają śluby i wesela celebrytów

vip ślub

Śluby celebrytów zawsze budzą zainteresowanie nie tylko wśród paparazzi, ale również wśród zwykłych obywateli. Jak dokładnie  wyglądają śluby i wesela vipów? Tego dowiesz się z naszego tekstu, więc zajrzyj do niego koniecznie!

Śluby celebrytów w praktyce – jak to wygląda?

Wielu z nas pewnie uzna, że śluby celebrytów różnią się od tych, które są znane nam wszystkim. Jednak nie jest to prawdą. Ceremonia ślubna vipów najczęściej przebiega tak sama, a jedyne różnice możemy zauważyć w wyborze miejsce, dekoracji, czy samych strojach młodej pary. Najczęściej celebryci stawiają na bardzo ekskluzywne ceremonie ślubne, więc możemy spodziewać się bogato przystrojonego kościoła, czy efektownego przyjazdu do niego. Nie inaczej jest w przypadku ślubów cywilnych. Rzadko którzy celebryci stawiają na ceremonię w urzędzie stanu cywilnego.

O wiele częściej można zauważyć, że preferują śluby w plenerze, czy w bardziej wyszukanych lokalizacjach, a im będzie to ładniejsze i oryginalniejsze miejsce, tym lepiej. Oczywiście zdają się też takie osoby, które stronią od przepychu, więc wtedy ich ślub będzie wyglądał jak każdego z nas, z tą różnicą, że szczegóły będą bardzo dobrze pilnowane i nikt tak naprawdę nie dowie się, jak dokładnie wyglądała uroczystość.

A co z weselami? Jak wyglądają wesela celebrytów?

W tej kwestii również pozostaje różnorodność. Niektórzy celebryci stawiają na bardzo wystawne przyjęcia weselne w znanych salach weselnych, pałacach, czy nawet na zamkach. Nie brakuje na nich mieniących się dekoracji, przepychy i wszystkiego, co najlepsze. Jednak zdarzają się również pary, które nie potrzebują takiego przepychu, by celebrować swoją miłość. Znacznie chętniej stawiają na ciche i spokojne imprezy weselne w gronie najbliższych, często też w miejscach, które są bliskie ich sercu. Można zatem śmiało stwierdzić, że będą to osoby zbliżone poglądami do nas, a ich status społeczny, czy zasobność portfela nie sprawia, że organizują wesele na pokaz, lecz dla siebie.

Specjalistą w kraju i za granicą od filmowania i fotografowania ślubów znanych osób jest zespół Super Weddings