Sesja ślubna w plenerze czy we wnętrzach

sesja plenerowa nad rzeką

 

Każda Młoda Para musi zmierzyć się z wieloma dylematami. Jednym z nich jest wybór miejsca na sesję ślubną. Gdzie ją zorganizować? Lepszy będzie plener? A może sesja ślubna we wnętrzach? Sprawdzamy!

Sesja ślubna w plenerze

Sesje ślubne w plenerze dają nieograniczone możliwości. Można zorganizować plener ślubny nad morzem, nad jeziorem, w górach, czy nawet na łące. Klimatycznych miejsc w naszym kraju nie brakuje, jeśli do tego nasz wielki dzień przypada na miesiące wiosenne lub letnie, to przyroda zapewni nam przepiękne tło do przepięknych zdjęć. Warto również wiedzieć, że okres jesienno-zimowy również może nam zapewnić fantastyczne ujęcia, w których dominują barwy, z jakimi na co dzień nie mamy do czynienia.

Sesja ślubna we wnętrzach

Alternatywą dla sesji w plenerze jest sesja we wnętrzach. Niektórzy pewnie uznają, ale jak to plener we wnętrzach? Skoro będziemy mieć zdjęcia z przyjęcia weselnego, domu, czy kościoła, to po co kolejne zdjęcia z wnętrz. Jednak sesja ślubna wcale nie musi być nudna. Do swojej dyspozycji mamy wiele stylowych wnętrz, które mogą wnieść do sesji trochę elegancji. Świetnym przykładem takiego miejsca jest sesja ślubna w pałacu, gdzie będziemy mieć styczność z zapierającą dech w piersiach architekturą. Takie budowle zwykle otoczone są też piękną przyrodą, więc można połączyć ujęcia we wnętrzach z kadrami na świeżym powietrzu.

Które rozwiązanie lepsze?

Co ostatecznie wybrać? Które rozwiązanie będzie lepsze? Niestety na te pytania nie da się udzielić się jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ zarówno sesja ślubna w plenerze, jak i sesja ślubna we wnętrzach może dać nam naprawdę piękne kadry. Ta decyzja powinna być podjęta indywidualnie, zgodnie ze swoimi preferencjami oraz oczekiwaniami. Miłośnicy natury z pewnością powinni postawić na sesję w plenerze, z kolei osoby, które kochają architekturę i marzą o stylowych zdjęciach, na sesję ślubną we wnętrzach. Aby zapewnić sobie jak najlepsze efekty z sesji, musimy zapewnić sobie wsparcie który da Wam Wasz profesjonalny fotograf ślubny.

Więcej porad dotyczących sesji w plenerze znajdziecie pod następującym adresem: https://www.kozinski-foto.pl/jak-przygotowac-sie-do-sesji-plenerowej/