Jak być sobą w dniu ślubu i wyglądać dobrze na zdjęciach z wesela

piękna i naturalna para młoda na zdjęciach ślubnych Piotra Hołowienko

Zdjęcia z dnia ślubu zostają z nami już do końca życia, dlatego pragniemy, by były najpiękniejsze. Jak zapewnić sobie piękne zdjęcia? Co zrobić, by tego dnia dobrze wyglądać na zdjęciach? Podpowiadamy!

Praktyka czyni mistrza, czyli oswój się z pozowaniem

Nie od dziś wiadomo, że ćwicząc można nabyć różne umiejętności. Nie inaczej jest w przypadku pozowania, a ćwicząc przed dniem ślubu, można oswoić się z obiektywem i nabrać większej pewności siebie. Dlatego im wcześniej rozpoczniesz próby, tym lepiej. Na początek możesz ćwiczyć przed lustrem i sprawdzać różne pozy.

Następnie zacznij robić sobie zdjęcia samej twarzy, jak i sylwetki w różnych pozach. Tym sposobem nie tylko oswoisz się z pozowaniem, ale również sprawdzisz, który Twój profil wychodzi lepiej na zdjęciach i jakie pozy są dla Ciebie dobre, a stąd już niewielki krok do dobrych zdjęć.

Bądź naturalny

Jeśli chcesz być sobą w dniu ślubu i wyjść dobrze na zdjęciach, to zapomnij o stresie, czy nieszczerym uśmiechu. Bądź po prostu sobą. W końcu to Twój najpiękniejszy dzień w życiu, więc nie masz powodu do zmartwień, czy stresu.

Pomimo tego, że cały wzrok tego dnia skupia się na Tobie, to i tak są to przyjazne osoby, które dobrze znasz. Nie ma sensu spinać się i udawać kogoś, kim nie jesteś. Zapomnij o tym. Postaw na naturalność, niech tego dnia króluje miłość, radość i szczęście, a wszystkie te pozytywne emocje będą miały odzwierciedlenie w zdjęciach.

Bądź wypoczęty  

Kluczem do dobrych zdjęć z dnia ślubu jest nie tylko praktyka i zachowanie naturalności, ale również odpowiednie zadanie o swój organizm. Przed ważnym dniem postaw na odpoczynek. Zrezygnuj ze spożywania ciężkostrawnych potraw przed snem, czy alkoholu.

Postaraj się też zapewnić organizmowi odpowiednią dawkę snu. Wypoczęty dobrze wyjdziesz na zdjęciach. Jeśli zawalisz noc, to niestety wszystko uchwyci obiektyw. Podpuchnięte oczy, przyszarzała cera, to niestety efekty niewyspania się, które mogą pogorszyć jakość zdjęć.

Przyjrzyj się jak wspaniale poradziła sobie z tym jedna para młoda i zobacz zdjęcia z wesela w Warsaw Polo Club pod Warszawą wywie obiekt Piotra Hołowienko z Thisday.pl