Fotografia ślubna w wyjątkowych nadmorskich plenerach

plener ślubny nad morzem

Wybór ślubnego fotografa to jedna z najbardziej kluczowych kwestii w tym wyjątkowym czasie. Przed ostatecznym wyborem warto zrobić porządny research i poznać prace fotografa, z którym Młoda Para chciałaby nawiązać współpracę. Zdjęcia stanowią idealną pamiątkę najważniejszych chwil. Każdy kadr jest zatrzymaną chwilą w czasie, z którą wiążą się niezapomniane wspomnienia.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Fotografia ślubna – na co zwrócić uwagę?

Oferta fotografa ślubnego dedykowana jest szczególnie dla par, którym zależy na niestandardowych i niekonwencjonalnych rozwiązaniach. Każda Para Młoda pragnie jednej rzeczy: oryginalnych i wyróżniających się zdjęć z sesji ślubnych.

Dlatego też cechy, których należy szukać u ślubnego fotografa to przede wszystkim kreatywność ale również najwyższej jakości wiedzy i umiejętności technicznych. To co cenię sobie w trakcie sesji to swobodna i krępująca atmosfera, bowiem to co sprawia, że zdjęcia są wyjątkowe to zamrożenie uczuć w jednym kadrze zdjęciowym. Radość i zabawa to dwa magiczne słowa klucze, które towarzyszą każdej sesji ślubnej. Warto pamiętać, że sesja ślubna nie musi być wcale męczącym obowiązkiem, a ten wyjątkowy dzień powinien być wypełniony po brzegi miłością, odwagą i niekrępującą spontanicznością. Uczucia iskrzące pomiędzy dwojgiem zakochanych w sobie ludzi, emocje, wzruszenie… to wszystko zostaje uwiecznione w kadrach tworzą niesamowitą i niepowtarzalną historię każdego z Was.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Fotografia ślubna to nowe i świeże spojrzenie na ceremonię ślubną i weselną. Sesja stanowi swoistego rodzaju reportaż towarzysząc Młodej Parze w jednym z najważniejszych momentów życia. Zatrzymanie czasu w kadrze nie jest zbyt skomplikowane jednak pokazanie emocji już tak. Dlatego dobry fotograf ślubny musi działać na pełnych obrotach, operować niestandardowymi kadrami i mieć poczucie chwili i detali. Sesja ślubna stanowi niekończącą się opowieść o Waszej historii z perspektywy obiektu aparatu fotograficznego.

Nadmorskie plenery -najlepszy możliwy wybór.

Sesja ślubna nie wymaga konkretnego czasu wykonania zdjęć. Czasami wykonuje się ją w dniu ceremonii, a czasami w innym dogodnym terminie. To do Was należy ostateczna decyzja gdzie i kiedy. W ostatnim czasie bardzo popularne są sesje ślubne w pięknym nadmorskim plenerze, który dodatkowo odkreśli emocje i piękno. Ciepło piasku, szum morskich fali i kolory zachodzącego lub wschodzącego słońca, doskonale uzupełnią cudowne kadry i zatrzymany w miejscu czas. Plener ślubny nad morzem stanowi niezapomniane tło, które podbije wszystkie najlepsze cechy. Dodatkowym atutem nadmorskiego pleneru to niesamowite ciepłe światło zachodzącego słońca, gdzie tzw. złota godzina potrafi zrobić prawdziwe cuda. A dobry fotograf ślubny jest właśnie od tego by uchwycić te cuda w kadrach, co nie jest łatwe to każda chwila jest bardzo ulotna.

Zrobione zdjęcia można ułożyć w tradycyjnym albumie lub w bardziej nowoczesnym wydaniu w postaci Fotoksiążki, która dzięki bardzo estetycznym walorom stanowi wręcz doskonałą pamiątkę na lata, nie tylko dla Młodej Pary ale również gości lub rodziców. Formę zdjęć można swobodnie modyfikować, dostosowując ją do Państwa oczekiwań. Zdjęcia na płycie są obrobione w najbardziej naturalny sposób, bez zbędnych elementów. Mój obszar pracy  to Trójmiasto, jednak do każdego zlecenia podchodzę całkowicie indywidualnie, przez co istnieje możliwość modyfikacji i ustalenia szczegółów dotyczących:

– konkretnego miejsca sesji ślubnej,

– odległości i związanych z tym kosztów dojazdu,

– czasu sesji ślubnej.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Ważną informacją dla Młodej Pary jest fakt posiadania specjalnej licencji wydanej przez Kurię Biskupią, która ważna jest na terenie całego kraju bezterminowo. Otrzymanie jej poprzedzone jest ukończeniem specjalistycznego szkolenia z fotografowania ceremonii liturgicznej. Dzięki temu fotograf ślubny doskonale wie jak poruszać się w czasie ceremonii,nie narusza stref sacrum i co najważniejsze nie rozprasza Młodych swoją obecnością. Fotograf ślubny musi być wręcz niewidzialny a jednocześnie obecny wszędzie tam gdzie powinien. Obecność aparatu może krępować, dlatego warto spróbować zapomnieć o jego obecności i po prostu cieszyć się chwilą.

To szczera prawda, że „nie aparat robi zdjęcia”. To tylko sprzęt, który w rękach profesjonalnego fotografa zyskuje życie. Szacunek do pracy i klientów będących po drugiej stronie obiektywu, to dwa czynniki, które są mi szczególnie bliskie. Kocham swoją pracę i uwielbiam uwieczniać niezapomniane chwile. Warto również pamiętać, że to fotograf jest dla Was a nie Wy dla niego, dlatego przed sesją warto się spotkać i uzgodnić Wasze oczekiwania względem sesji, ponieważ to nie moja wizja ma zostać spełniona, ale Wasze. Urzeczywistniam ulatniające się chwile. Dajcie się porwać nadmorskiej bryzie i cieszcie się swoją miłością.

Zapraszam na stronę główną na której znajdą Państwo szczegóły oferty. Zachęcam do kontaktu i z chęcią odpowiem na każde pytanie.