Czym do ślubu? Pomysły na weselny transport

limuzyna do slubu

Na etapie organizacji dnia swojego ślubu musimy pamiętać nie tylko o wyborze najlepszego miejsca na przyjęcie weselne, czy wyborze dobrego zespołu weselnego, ale również transportu, którym będziemy w tym dniu się poruszać. Na jakie formy transportu ślubnego postawić? Pomysłów jest całkiem sporo, a my poniżej prezentujemy kilka z nich!

Limuzyna

Od wielu lat w transporcie weselnym królują limuzyny i nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ są bardzo eleganckie, pięknie się prezentują na zdjęciach, a przy tym zapewniają komfort w czasie podróży. Warto również pamiętać, że to właśnie limuzyny są w stanie zapewnić transport dla kilku osób, więc jednym pojazdem mogą poruszać się nie tylko młodzi ze świadkami, ale również z rodzicami.

Jeśli jest to dla nich szczególnie ważne, to wystarczy sięgnąć pod odpowiedni model limuzyny, a na pewno wszystkie ważne dla nas osoby będą mogły towarzyszyć nam w drodze do kościoła i na salę weselną.

Sportowy samochód

Samochody sportowe to zupełnie przeciwieństwo limuzyn. Często mają ograniczoną ilość miejsca, co oznacza, że może starczyć miejsca tylko dla pary młodej. Jednak dlaczego tego wyjątkowego dnia nie dać ponieść się swoim marzeniom i nie zrezygnować z utartych schematów? Samochody sportowe także mogą prezentować pięknie na pamiątkowych zdjęciach i przy okazji sprawią, że do ślubu zajedziemy z rozmachem.

Dorożka

Dorożka to propozycja dla par, które zdecydują się na organizację wesela w sezonie wiosenno-letnim. Warto pamiętać, że dorożka w razie deszczu nie zapewni nam ochrony przed deszczem, więc jeśli pogoda nie dopisze, to warto być przygotowanym na taką ewentualność i mieć zapewniony dodatkowy transport.

Jednak sama w sobie podróż dorożką może stanowić ciekawą alternatywę dla wcześniej omawianych sposób transportu, zwłaszcza że większość z nas zapomniała, jak takie przejażdżki mogą być fascynujące. Co więcej, dorożka także będzie stanowiła dobre tło do zdjęć, więc jeśli postaramy się o jej odpowiedni wybór, to możemy zyskać piękną pamiątkę ślubną.

źródło: Paweł Kotas – reportaż ślubny Warszawa

Zabytkowy pojazd

Bardzo efektownie będzie wyglądał również zabytkowy pojazd i nawet nie będziemy mieli żadnych trudności ze znalezieniem takiego pojazdu dla siebie. Na rynku nie brakuje kolekcjonerów, którzy za odpowiednią sumę pieniędzy wypożyczają swoje zabytkowe egzemplarze. Co więcej, istnieją również firmy, które na swoim stanie mają tego typu pojazdy, więc jeśli marzy nam się transport Trabantem, czy Warszawą, to z pewnością będziemy mogli spełnić swoje marzenia.

Motor

A co powiecie na transport motorem? Jeśli jesteśmy fanami szybkich przejażdżek, skórzanych kurtek i potarganych włosów, to właśnie motor może okazać się dla Was najlepszym wyborem. Co ważne, jeśli dysponujecie własnym motorami, to nawet nie musicie poszukiwać dla siebie odpowiedniego środka transportu.

Jedyne, nad czym musicie pomyśleć, to o tym, jak dotrzeć do kościoła, czy urzędu stanu cywilnego w nienaruszonym stanie, ponieważ podróżowanie motorem dla Panny Młodej w sukni ślubnej może stanowić nie lada wyzwanie. Jednak takie kwestie da się rozwiązać, wystarczy tylko dobry plan.